Polityka prywatności

Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady zbierania i rozpowszechniania danych Użytkownika strony internetowej: www.7bikes.pl

Na Stronie 7bikes.pl wykorzystywana jest technika “cookies”, która ułatwia korzystanie z jej zasobów.
Cookie jest to plik zapisywany przez serwer na komputerze użytkownika, zawierający informacje użyteczne przy połączeniu naszego serwera z komputerem Użytkownika.

Zbieranie i wykorzystanie informacji o Użytkownikach służy do świadczenia usług polegających m.in. na informowaniu Użytkowników o oferowanych przez nas produktach i usługach.
Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim chyba, że wymagają tego przepisy obowiązującego prawa.

Informacje kontaktowe Użytkowników są wykorzystywane do nawiązywania z nimi kontaktu, kiedy jest to konieczne (np. w przypadku konieczności potwierdzenia zamówienia).

Zabrania się osobom niepełnoletnim dokonywania zamówień na Stronie 7bikes.pl

Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) wykorzystywane są jedynie w celach diagnozowania problemów pracy serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa i prowadzenia statystyk oglądalności Strony 7bikes.pl.

Środki bezpieczeństwa, które powzięliśmy, mają na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą. Dostęp do danych osobowych mają wyłącznie osoby zarządzające Stroną 7bikes.pl

Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie 7bikes.pl jest regulowana osobnymi postanowieniami.

Dodaj komentarz