Narty Stockli

Narty Stockli

Spirit O TWO

Spirit O TWO

Rasowe narty All Mountain na każdy rodzaj śniegu i każdy rodzaj stoku narciarskiego. Specjalnie dla narciarzy poszukują nart z najwyższej półki, ale bynajmniej nie mają to być narty o kojarzone z typowymi nartami slalomowymi lub gigantowymi. Spirit O TWO   to narciarski odpowiednik luksusowych SUVów – szybkie i komfortowe, sprawdzające się w każdej sytuacji. Idealne jako jedyna para nart. Świetnie sprawdzają się podczas dynamicznej jazdy i przy skrętach o średnim, i dużym promieniu.

Spirit Globe

Spirit Globe

Na każde warunki śniegowe; do jazdy krótkimi i długimi skrętami. Bardzo precyzyjne jeśli chodzi o trzymanie krawędzi – porównywalne na równi z nartami sportowymi (ta sama technologia wykonania i materiały). Jakkolwiek jest to model z którego najwięcej radości będą mieli narciarze, którzy przedkładają komfort jazdy i uniwersalność swoich nart nad sportowe doznania – to nadal na Spirit`ach jesteś w stanie jechać z dużymi prędkościami nie czując ani przez moment, że tym nartom coś może brakować….

Spirit Motion

Spirit Motion

Narty kobiece, które obok prezencji świetnie jeżdżą. Stworzone z myślą o narciarkach, które potrafią już jeździć, bardzo dobrze już radzą sobie techniką – natomiast niekoniecznie chciałyby używać nart sportowych. Spirit Motion to idealny model All Mountain, które są na tyle miękkie i elastyczne że gwarantują największy możliwy komfort, a równocześnie zapewniają wzorowe trzymanie krawędzi nawet na zlodzonym śniegu.

Axis Pro

Axis Pro

Dla narciarzy, którzy niedawno rozpoczęli przygodę z nartami – i chcą mieć po prostu Stoeckli – tyle że w rozsądnej cenie. Żeby również były łatwe w prowadzeniu. Axis PRO potrafią wybaczyć niejeden błąd popełniony przez narciarza – i zachęcić go do dalszego progresu. Są stosunkowo lekkie – jeśli chodzi o wagę własną, jak i portfel… W konstrukcji wykorzystano rdzeń drewniany.

Axis Motion

Axis Motion

Łatwe w prowadzeniu i w kontroli narty. Stworzone dla narciarek, które w narciarstwie poszukują przede wszystkim dobrej zabawy. W porównaniu do męskiej wersji Sinox są odrobinę węższe, bardziej miękkie, posiadają również inny promień skrętu – dzięki czemu są lepiej dostosowane do kobiecej motoryki jazdy. Dzięki swojej elastyczności łatwo poddają się podczas inicjowania skrętu czy zmiany promienia – nie potrzeba więc dużych prędkości czy przykładania specjalnie większej siły, aby wprowadzić i wyjść ze skrętu, za to przez cały czas trzymają krawędzie, nawet na najtwardszym śniegu.

Laser GS

006-Laser_GS

Wysokiej klasy narty gigantowe o wszechstronnym charakterze. Narty idealne do jazdy skrętami o długim i średnim promieniu.

Laser SL

007-Laser_SL

Narciarze pokochają idealną geometrię nart slalomowych stworzonych do skrętów o krótkim i średnim promieniu.

Laser SX

008-LASER-SX

Model inspirowany zawodniczą wersją do Ski-crossu. Rewelacyjne do szybkiej jazdy z długimi skrętami, jak również do skrętów wymagających zmiany-zacieśniania promienia. Relatywnie szeroki nos i talia zwiększyły wydatnie stabilność, a radykalne taliowianie umożliwia szybkie przechodzenie ze skrętu w skręt. W modelu SX po raz pierwszy użyto Torsio Tech – “tajna broń” Stoeckli która oferuje narciarzowi bonus ok. 30% jego umiejętności technicznych i siły. Dzięki temu systemowi narta, która jest relatywnie sztywna w kierunku podłużnym i poprzecznym niesamowicie łatwo inicjuje skręt, trzyma krawędź i dynamicznie “wyrzuca” tyły nart podczas wyjścia ze skrętu.

Laser CX

009-LASER-CX

Model skonstruowany podobnie jak SX, jednak bardziej miękki – a więc, jeszcze lepszy dla osób które przedkładają komfort jazdy i łatwość prowadzenia nad wrażenia związane z używaniem bardziej wymagającego sprzętu. Świetnie się sprawdza jako narta o sportowym potencjale dla kobiet, którym z uwagi na niższą wagę ciała i dysponowaniem mniejszą siłą ciężko byłoby prowadzić sztywniejsze modele nart sportowych. Tak samo jak w modelu SX swoją premierę ma w tym modelu ma system TORSIOTECH -“tajna broń” Stoeckli która oferuje narciarzowi bonus ok. 30% jego umiejętności technicznych i siły. Dzięki temu systemowi narta, która jest relatywnie sztywna w kierunku podłużnym i poprzecznym niesamowicie łatwo inicjuje skręt, trzyma krawędź i dynamicznie “wyrzuca” tyły nart podczas wyjścia ze skrętu.

Laser AX

010-LASER-AX

Sportowe narty all-mountain, świetne na trasie i poza trasą.

Laser SC

009-Laser_SC_BIND

Łatwe w prowadzeniu narty dla średnio zaawansowanych i ekspertów. Łatwo inicjują i prowadzą skręt, nie wymagając w ogóle wykorzystania siły podczas jazdy. Bardzo elastyczne, miękkie i komfortowe. Są idealną propozycją dla narciarzy, którzy już posiedli podstawy narciarstwa i dalej chcą się rozwijać w kierunku jazdy sportowej, jakkolwiek nadal są bardzo dobrym sprzętem dla instruktorów i ekspertów, którzy potrzebują nart na których będą mogli demonstrować wzorową technikę już niskim zakresie prędkości.

Y 72

019-Y72_BIND

Najnowsze narty z rodziny “Y” są również świetne na trasie i poza trasą co zawdzięczają kształtowi Y

Y 85

018-Y-85-Bind

Nowoczesna narta all-mountain: szeroki dziub narty połączony z wąską talią sprawia, że narta sprawdza się idealnie wszędzie i o każdej porze zarówno na trasie jak i poza trasą

 

Dodaj komentarz